قوانین سایت:

لطفا قبل از ثبت سفارش این قسمت را مطالعه فرمایید:

روزکاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثناء تعطیلات عمومی در ایران می باشد و کلیه سفارش های ثبت شده در ایام تعطیل ، اولین روز کاری پس ازاتمام تعطیلات پردازش می شوند. سایت (ادیب پارت)  به مشتریان  خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد.

پس از ثبت سفارش توسط مشتری یا کاربر، سایت (ادیب پارت) همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت سرعت – دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.

در صورت عدم پردازش نهایی و یا ایجاد مشکل در پردازش نهایی سبد خرید اعم از اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری ، مبلغ  فاکتور سفارش پرداخت شده طی 24 الی 72 ساعت کاری به حساب بانکی معرفی شده توسط مشتری واریز خواهد شد.

سایت (ادیب پارت) این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی اقدام به توقف سفارش‌ ‏گیری در سایت نماید و تمامی سفارش‌‏های ثبت شده که قبل از زمان توقف سفارش‌‏گیری انجام شده است، پردازش و ارسال خواهند شد . سایت (ادیب پارت) این حق را دارد که تمام یا بخشی از محصولات خود را از سیستم فروش و ثبت سفارش به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی کالا و غیره بدون اطلاع قبلی خارج نماید.

سایت (ادیب پارت) در مواقعی که قیمت قطعات و لوازم یدکی خودرو را که در سایت عرضه شده اند، اشتباه و یا غیر واقعی درج کرده باشد ، این حق را دارد تا سفارش یا خرید انجام شده را لغو کرده و وجوه پرداختی توسط مشتری یا کاربر را در طی 24 الی 72 ساعت به حساب بانکی معرفی شده توسط  وی عودت دهد. در این شرایط تمامی مشتریان و کاربرانی که از سایت خرید انجام می دهند از این مهم اطلاع داشته و این شرایط را می پذیرند و ادعایی نخواهند داشت.

مشتریان یا کاربران باید اطلاعات صحیح خود را در فرم های مربوطه وارد نمایند ، در غیر اینصورت سفارش ثبت شده قابل پردازش و تحویل نخواهد بود. سفارش ثبت شده به آدرس وارد شده در مشخصات کاربر ارسال می شود. مشتریان می توانند در صورت تغییر آدرس قبل از ارسال سفارش با تماس تلفنی (باشماره ثبت شده در فاکتور خرید ) آدرس جدید را اعلام نمایند.

نکته مهم:بعضی از کالا ها بخاطر شرایط ویژه تولید و شرایط خاص فروش تولید کنندگان و وارد کنندگان و امکان خرابی قطعه در هنگام نصب توسط مالکین یا فنی کاران محترم، امکان عودت تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.به همین خاطر در هنگام خرید کالای مورد نظر خودرو در بخش ویژگی های محصول دقت فرماید که امکان عودت این کالا برای مشتری های عزیز فراهم شده است یا خیر.

پس از ثبت سفارش در سیستم به هیچ عنوان امکان تغییر آن وجود ندارد در صورت نیاز به تغییر می بایست با هماهنگی تلفنی سفارش لغو و مجددا با اطلاعات جدید ثبت شود.

نحوه ارسال و حمل و نقل

سایت (ادیب پارت) مفتخر است با مطمئن ترین و سریع ترین سرویس های ارسال قطعات و لوازم یدکی در سرتاسر ایران به کاربران خود این اطمینان را بدهد که کمترین هزینه ارسال را پرداخت می کنند.

1.ارسال سفارشات در اصفهان تحویل فوری

هزینه ارسال تمامی سفارشات درشهر اصفهان برای خریداران از سایت (ادیب پارت) به صورت ذیل میباشد :

الف) هزینه ارسال توسط پیک برای خرید های محترم به عهده خریدارمیباشد.

ب) هزینه ارسال قطعات بدنه  اتومبیل و قطعات با سایز بزرگ که میبایست با وانت یا سواری ارسال گردند بر عهده خریدار میباشد.

سفارشاتی که در روزهای تعطیل ثبت گردند در اولین روزکاری بعد پردازش میشود.

2. ارسال سفارشات به شهرستان ها

هزینه ارسال به شهرستانها

الف ) هزینه ارسال کالا به شهرستانها بوسیله پست برای قطعات کوچک توسط نرخ ثابت از مشتری گرفته می شود وارسال می شود.

(مدت زمانی که ارسال کالا برای مشتری از طریق پست صورت میگرد مربوط به اداره پست می باشد و فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال تاخیر ارسال بسته ها از طریق پست و شرکت های خدمات کالا رسان ندارد.)

ب) هزینه ارسال قطعات بدنه  اتومبیل و قطعات با سایز بزرگ که میبایست با وانت یا سواری ارسال گردند بر عهده خریدار میباشد.

ج) کالا هایی که خارج از سفارش سایت بوده و عمده حساب می شوند بصورت پس کرایه ارسال شده یا مازاد هزینه ارسال از مشتری گرفته می شود.

ارسال سفارشات به شهرستان ها به صورتهای ذیل نیز انجام میگردد:

ارسال با تیپاکس

ارسال با پست

ارسال توسط باربری

ارسال توسط اتوبوس یا سواری های بین شهری

ارسال سفارش پس از تکمیل فرم خرید و ورود کامل اطلاعات تحویل گیرنده انجام میشود.

تمامی سفارشات در حال حاظر با خدمات پس کرایه برای مشتری های عزیز ارسال می شود.

خریداران محترم میتوانند جهت دریافت سریع تر (اکسپرس) کالای خریداری شده خود با شماره  09130131718  هماهنگ کرده و هزینه ارسال را واریز نمایند.

مشخصات فنی و محتوا

سایت (ادیب پارت) تمام دقت و تلاش خود را جهت ارائه مطالب و اطلاعات درست از منابع معتبر و شرکت های سازنده قطعات می نماید. با این حال در صورت وجود خطا در محتوا و مشخصات فنی نوشته شده در سایت و مغایرت آن با محصول دریافتی تنها راه  , استرداد یا تعویض  محصول می باشد پس از بررسی خطای اعلام شده خریدار توسط کارشناسان سایت  و تایید صحت خطا با هماهنگی خریدار قطعه تعویض یا مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

نحوه مراوده مالی و روش  پرداخت

پرداخت آنلاین

از طریق سایت (ادیب پارت) این امکان برای مشتریان فراهم است تا بصورت وصل شدن به درگاه بانکی

تعبیه شده در سایت ( در پایان خرید )مبلغ فاکتور خود را تسویه نمایند.

تمامی کالا هایی فروشگاه ابتدا تصویه جساب شده و برای مشتری های عزیز طبق آدرس ارسال می شوند.

ضمنا مشتریان میتوانند جهت اطمینان از صحت خرید بصورت مستقیم و خارج از سرویس سایت (تماس تلفنی ) از فروشگاه خرید نمایند.